Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een B
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Billy3282118235
52Branko3052721815
53Bachir2997680143
54Baris2981955251
55Berre28928900
56Biagio2835519731
57Bernhard27912412629
58Benedict2772481516
59BŁlent2751675157
60Blaise2373015057
61Benoni232217114
62Brend23123000
63Basil2301217930
64Batuhan2281563834
65Brayan2283015939
66Burhan2211235048
67Branco19919432
68BŁnyamin1971373426
69Bekim197804275
70Berat1941105133
71Bartel19419130
72Bastian1945013113
73Bregt18218100
74Benaissa180791982
75Berkay1751331428
76Boubacar1743137106
77Bernardo168526848
78Basiel16716043
79Benedetto1672712020
80Brendan1661044022
81Berten16516302
82Benno164145145
83Bajram157793741
84Baptist152137105
85Besim150634146
86Bartosz149581279
87Bent14613906
88Brett144126135
89Belkacem143365750
90Baran139833422
91Beni1331101013
92Berend13112604
93Berkan129743223
94Bartje12812602
95Byron128456914
96Bertin126842616
97Birgen12612500
98Badreddine126382068
99Bauduin12524956
100Billal121352660