Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een H
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
101Hammou6720839
102Hung66241824
103Hayati66331914
104Howard65311618
105Heikki645409
106Hatem63251622
107Hayrettin62341810
108Hong62231425
109Harrison6120365
110Haitam6137816
111Hermes6143138
112Harley6039192
113Hichame60131631
114Hasim6036168
115Hilal60141333
116Hugh59201227
117Halid58321214
118Heiko5840108
119Hyacinthe576456
120Hidir56222014
121Harrie555023
122Haron55191224
123Hendrick5431220
124Houari53141821
125Hidayet5231138
126Haytam4916924
127Heribert4910336
128Hadj4982714
129Hossam4821621
130Hamidou4717921
131Hans-JŁrgen4716274
132Hao47211511
133Houdaifa4720423
134Hanna46161317
135Habip4522716
136HŁsnŁ45241110
137Harutyun4526514
138Houdayfa4414029
139Hayden4427143
140Horacio44141020
141Hyusein4323317
142Hulusi4315820
143Hayk4226511
144Henning4181617
145Hidde403703
146Hovhannes3924312
147Haki3817138
148Haytham3815617
149Heli373342
150Hartmut3720125