Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een M
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Mourad1155336300519
52Mostafa1051284189578
53Mounir1046336235475
54Mattias9938907726
55Marcellus99397599
56Marino96472420634
57Muhammed931590187154
58Moussa900289199412
59Mathys84810372124
60Morgan83410263399
61Mamadou812201123488
62Marijn80779935
63Martial75914555361
64Manu7566537033
65Milo75058911744
66Maurizio741170450121
67Marek737334102301
68Matisse7296149619
69Manfred72125042348
70Marnik713694180
71Melvin65832926564
72MaŽl6353952175
73Mikail624315161148
74Marcin61130561245
75M'Hamed59423892264
76Marinus5925592013
77Matťo592294343117
78Marwan591208110273
79Marnick588559254
80Metin577322129126
81Matthijs57356139
82Mauritius57356265
83Musa566295116155
84Mariusz56224344275
85Michal54124868225
86Marian533179171183
87Muhammet50430013767
88Malik483152223108
89Marouane46523480151
90Muhammad46020275183
91Mitch45845170
92MikaŽl45811625587
93Mahmoud43919881160
94Miel43042540
95Mirko43016122643
96Mesut41621190115
97Marnic412400110
98Mohamad40617370163
99Mattis4053138210
100Mostapha39813646216