Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een O
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Oleksandr5941711
52Osama58341212
53Octavian57201027
54Obi535200
55Oreste5310376
56Olcay5132127
57Omid4125313
58Oronzo4112236
59Ozkan4021109
60Oliwier4015421
61Ondrej392829
62Ousama3714716
63Odile363230
64Octavio36101610
65Ovide346262
66Oliviero333255
67Oswaldo336189
68OzgŁr32101210
69Outman3213712
70Oriano312290
71Orian304197
72Obed301479
73Omeer292800
74Ousman2914411
75Ouail291937
76Orkun292126
77Ollivier271845
78Orel272303
79Oumarou277911
80OgŁn241626
81Orphťe233146
82Oran23797
83Ouahid235810
84Octavus232300
85Orson221156
86Odo212100
87OrÁun211524
88Oisin211038
89Orion211254
90Okay201082
91Ocťan2016120
92Ottman207012
93Ogulcan201532
94Ozgur19964
95O'Bryan190170
96Omaar191800
97Ozzy191800
98Ouadie191036
99Orfeo19892
100Orestis191206