Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Stťphanie161836250117681790
52Katrien1610615813143150
53Georgette15531832961081094
54Claudine15463450395631397
55Yvonne14984848552491250
56Sylvie14949471786891543
57Mariette14928104653565898
58Fabienne14807396195051341
59Cťline144762906100151555
60Simonne14383111192300964
61Viviane14370802451951151
62Annick1430890284644636
63Rosa1430299203405977
64Christel14203109042846453
65Laurence140272096102661665
66Suzanne13863548266811700
67Bernadette1361637089013895
68Emma1339689893606801
69Yvette13394510172861007
70Wendy13184110671827290
71Joanna1298111509624848
72Anne-Marie1290358796202822
73Vanessa12873611955361218
74Louise12859513261731554
75Marina12799100242138637
76Danielle12714405371361525
77Pascale12683518460841415
78Veerle1254012328105107
79Alice12488614749011440
80Virginie12430252385371370
81Fatima12378453124085439
82Inge1230211974194134
83Anita1226196682116477
84Julia1222786912559977
85Nadia12028575737052566
86Marianne11987584451341009
87Ellen1189811562165171
88Emilie11821257180691181
89Ilse1179111521156114
90Jessica11569455758251187
91Aurťlie11446175383291364
92Arlette1130952835150876
93Agnes11288106043659707
94Nelly1126948665540863
95Kelly1119591431707345
96Eva1105970533078928
97Sara11052778917901473
98Lucienne1098358104203970
99Mireille1096643285720918
100Elise1092555864511828