Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een R
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Rita36544318283941775
2Rosa1430299203405977
3Renťe939123586075958
4Rachel685741692156532
5Ria488748085227
6Raymonde48628613435566
7Rose442511762711538
8Rosette43003728402170
9Rosalia39083036737135
10Rťgine30026542087354
11Regina29712575265131
12Rebecca28411769761311
13Ruth28252296323206
14Rachida25449084331203
15Rosalie20671170659238
16Romane19431091649185
17Rose-Marie19295141300115
18Rania1759714302743
19Roxane17213631130228
20Rosita1631144715034
21Rolande1526447957122
22Rani14551433157
23Romy1399116720131
24Reinhilde136013241818
25Rabia1191557195439
26Rahma1133342161630
27Rina111983323650
28Romina109261044339
29Rachelle105266334346
30Renata1036648178210
31Roos10181001413
32Rosine1017525385107
33Roza9728676144
34Renate96854335966
35Rosaria925103707115
36Renilda880864106
37Rika7827511516
38Roseline78214954390
39Rosina77440332447
40Raymonda7717431711
41Roxanne69048016545
42Renilde6715956016
43Rosetta61725433429
44Rosanna61221134754
45Rosanne585543357
46Reine56018130376
47Roberte54712835564
48Robin5034801310
49Riet49848675
50Radia49720981207