Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een A
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
101Aziza653228133292
102Aldegonda647632114
103Angeline60937520232
104Amira607296100211
105Aylin594247188159
106Amalia575224250101
107Angie56837416430
108Annemarie5684865329
109Adelheid5674925619
110Anouchka55334615552
111Aleksandra54325294197
112Anne-Laure53114329989
113Angelica52932912872
114An-Sofie52852143
115Assunta5188339243
116Amel511119177215
117Anne-Lise5098438837
118Alphonsina4994701415
119Annika49435310635
120Aleyna46922414699
121Alda4633984520
122Alfreda45612131619
123Ans45144524
124Angelika450190159101
125Agata440137153150
126Armelle4335230378
127Alyson4334336030
128Ayla4313226940
129Azra4302687290
130Asmaa428118100210
131Agathe42442260122
132Aysel4202567094
133Aynur41723410479
134Augustine4169126164
135Anneliese41525813819
136Aurora41015716489
137Apolline4083231561
138Aneta40319239172
139Alysson4022636214
140Aurťlia39814827683
141Alia39313974180
142Alfonsina3863076910
143AdťlaÔde3845232937
144Arzu3772227976
145Ada37518213360
146Anni3673053824
147Antje3613092725
148Ahlam35216748137
149Alberta3512825613
150Alyssia34711019641