Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een C
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Carolien13711349715
52Cristina1285332468485
53Constance1152460546146
54Coline109859907132
55Caro1096109330
56Caterina925147674104
57Chelsea91570116450
58Carol853324418111
59Cato84083540
60Coraline7362366449
61Cheyenne66245319019
62Clotilde654144404106
63Constantia650636113
64Calogera6453855651
65Camilla64243312188
66Caitlin6235792618
67Candice617110391116
68Chaimae61429240289
69Cloť60613648841
70Chantale57928626726
71Celien57457120
72Connie551526205
73Carola5454654634
74Chelsey54153460
75CharlŤne53019745334
76Carmelina4945140934
77Cťlestine48720331451
78ChaÔma48422598272
79Coleta478458812
80Cťleste47428514841
81Candy44421020925
82Corry424401185
83Carinne41913524440
84Cyrielle4181537033
85Clothilde40713423538
86Celestina3883263824
87Cassandre3832730551
88Cara3763471811
89Chris3723461313
90Chayenne36936720
91Cemile34417664104
92Cristel34117414027
93Chadia3091684695
94Canan2921754671
95Clairette28614313211
96Corina2851636458
97Caty2844620830
98Cleo2832648619
99Charis27627050
100Capucine2662717366