Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een O
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Oum58171526
52Oscarine5814386
53Omayma55261316
54Olympe53123110
55Oya5333137
56Olympia53251414
57Orsolya5119626
58Ouafila5025024
59Ouassila4823718
60Otilia4491520
61Olha43221011
62Ondine4282311
63Ornela4182013
64Orinda383700
65Ourania3511915
66OmaÔma3517717
67Ouiam3414515
68Ourida3451712
69Odilla332840
70Orťlie3311195
71Ouidad3211516
72Orla3110318
73Orfee313100
74Olivera3114710
75Ottavia304179
76Orsola293206
77Odille292440
78Ourdia295195
79Ozge2812610
80Ouiza287147
81Omťrine283223
82Oleksandra261673
83Olesya251474
84Ouissal251186
85Orly252202
86Odelia241653
87Okke232300
88Orietta225116
89Oznur221650
90Ouissam221138
91Ottilie219110
92Ocťana203152
93Orfa202000
94Oi201800
95Outi193015
96Orianna195122
97Oumama193214
98Oonagh181026
99Opaline180170
100Onofria180170