Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Meisjesnamen met een S
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Shauni10521030193
52Stella1027501389137
53Sam9879532014
54Sanae978347103528
55Susanne950622192136
56Salima900348204348
57Susanna89367615562
58Sally8186977447
59Shari80279650
60Safia754243187324
61Silvie7516587518
62Saliha739307171261
63Salomť72764516147
64Sandrina72536532535
65Saartje72471923
66Sylvianne6988459024
67Sibel696347162187
68Sultan694345133216
69Selin677356162159
70Svetlana677424136117
71Saar66966305
72Sana651259121271
73Stefania640294217129
74Soumia637242144251
75Sarina6215198418
76Stephania6065801417
77Susan60038195124
78Siska598581107
79Serena59519031887
80Steffie590579100
81SolŤne5743048559
82Shania5704748214
83Sybille56628422062
84Stacy55511938254
85Shannon53921528143
86Sterre53653042
87Selina5354794115
88Shanna53036813527
89Sabrine529245104180
90Sibylle51725719169
91Sabah512201122189
92Saloua51222959224
93Sevim493250116127
94Sheila4583427145
95Sakina45219278182
96Susy450417276
97Sidonie44723215758
98Soetkin44343634
99Sirine44012084236
100Saadia439140131168