Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Op zoek naar een naam voor je baby-in-aantocht...? Deze website kan en zal je helpen! Met een lijst van meer dan 75.000 voornamen (zijnde alle voornamen van alle Belgen) kom je al een heel eide in je zoektocht naar een geschikte babynaam... In deze lijst voornamen kan je zoeken naar jongensnamen of meisjesnamen, en sorteren op populariteit (en omgekeerd), of alphabetisch. Je kan ook zoeken op meer dan 1 beginletter (vb AN zal als resultaat geven AN, ANN, ANNA, etc..)
Voornamen
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
101Cindy17439114085391640
102Dominique172815116100772088
103Valťrie172154071120982073
104Freddy17213125474223443
105Paula17127140552241831
106Sofie1711316808146159
107Pieter1707616634161281
108Frank16974151991375400
109Guido1646315417822224
110Francis16393533997541300
111Stťphanie161836250117681790
112Jonathan16165511193751679
113Katrien1610615813143150
114Claude159582109121231726
115Sťbastien156931595122611837
116Danny1566614671817178
117Koen156421540396143
118Georgette15531832961081094
119Bruno15517699069481579
120Claudine15463450395631397
121Maxime154113175108091427
122Antoine15246491886651663
123Yvonne14984848552491250
124Sylvie14949471786891543
125Mariette14928104653565898
126Etienne1492499394227758
127Fabienne14807396195051341
128Serge14576428186031692
129Hugo1449394844350659
130Cťline144762906100151555
131Roland14409877646061027
132Simonne14383111192300964
133Viviane14370802451951151
134Annick1430890284644636
135Rosa1430299203405977
136Gilbert1422596484010567
137Christel14203109042846453
138Simon14200720258941104
139Laurence140272096102661665
140Maurice1387276525369851
141Suzanne13863548266811700
142Raymond13793673659841073
143Bernadette1361637089013895
144Benjamin13601496573891247
145Alexandre13580162396382319
146Walter13542120521180310
147Erik1353012730458342
148Stijn13434132955089
149Emma1339689893606801
150Yvette13394510172861007