Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Jongensnamen met een S
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
101Soner1901112752
102Stanislav182974540
103Saverio1793813011
104Servaas16916503
105Sorin169423097
106Silas168147147
107Seyed168792762
108Salomon166893740
109Sid1641152227
110SylvŤre164122393
111Saber163622576
112Salaheddine163562582
113Savas158923135
114Salem157545944
115Seydi154741268
116SelÁuk152803537
117Sepp15214803
118Sylvester151131137
119Szymon149591377
120Simone148525739
121Stieven14814530
122Selahattin147833034
123Soulaimane147621075
124Salvador142415546
125SilvŤre136119125
126Slimane136415639
127Souleymane135352476
128Senol134763622
129Sjoerd13412923
130Sefa133733525
131Simťon133739524
132Storm13213100
133Suat131702536
134Sergei129892515
135Servais12846757
136Sandor125604421
137Salman125452951
138Sylvio124397510
139Souhail124521755
140Sťraphin123377321
141Syed12262555
142Stanny12011550
143Sydney119733016
144Sezer117801918
145Santino11727828
146Skender116542933
147Sylveer11411300
148Stuart113682322
149Sigurd11210075
150Salvator112247513