Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een A
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Alfred457020882197285
52Alicia436612062656504
53AngŤle404025721184284
54August391637818253
55Arno3843337536999
56Antoinette38052458958389
57Annette369713632030304
58Adam362313107591554
59Augusta36182801659158
60Anke351134085449
61Axelle346920501208211
62Antoon336832795633
63Anouk33372894288155
64Ariane322912041535490
65Anne-Sophie31878352050302
66Ana309910047251370
67Amina289410285731293
68Adeline28926621971259
69Alphonse280510601470275
70Adrienne28021942629231
71Aurťlien27831092456218
72Antonia276614921006268
73Adriana27501926503321
74Alessandro27077151516476
75Aaron26371836636165
76Alexia26056791483443
77Ayse24721374532566
78Anneleen24072374924
79Angelina23941419806169
80Annemie228422472413
81Annita2250208513629
82Amaury22174041551262
83Abdelkader21966465361014
84Ahmet21811184551446
85Ayoub21407823051053
86Alison21213451559217
87AÔcha2063872613883
88Anissa2040706620714
89Arnold1856141336380
90Anton18381395291152
91Abdellah1805584346875
92Alessio17895221152115
93Aimť17501059575116
94Aude17472521217278
95Antonino17342491309176
96Antonius171216276124
97Alix1704486976242
98Amine1598500364734
99Alina1573962306305
100Anneke156015351213