Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een V
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Vincent230167714129712331
2Vťronique218665025144352406
3Valťrie172154071120982073
4Viviane14370802451951151
5Victor13386804141311214
6Vanessa12873611955361218
7Veerle1254012328105107
8Virginie12430252385371370
9Vera73886828317243
10Vicky5147464742080
11Victoria427911212412746
12Valentin41075663190351
13Valentine37688422533393
14Vincenzo33764772575324
15Vinciane25382032081254
16ValŤre1994158937728
17Viktor1630143212276
18Virginia1356970224162
19Valentina1334756318260
20Victorine1107544442121
21Vital108182322533
22Vincenza107910488689
23Veronica1009673159177
24Victoire961513341107
25Violette945176617152
26Vic89187687
27Vince861825288
28Vladimir762357194211
29Vito72918647568
30Vasile63911281446
31Vivianne62845615616
32Victorina6085473229
33Valeria557249180128
34Vittorio5189236066
35Van484133134217
36Valentino47816826842
37Viviana4653805134
38Valťry4469636943
39Veronika42422513465
40Violaine3603026169
41Vincianne3481730922
42Vanina3404726231
43Verena30917411025
44Volkan3061835370
45Violeta29312444125
46Valeer29128380
47Vivian2871425320
48Vadim2821318269
49Vittoria2784219739
50Virgile2682220343