Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een K
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Kevin241251583168741420
2Katrien1610615813143150
3Koen156421540396143
4Kristof12040118826692
5Kris117511153911399
6Kurt114591107129098
7Karel1140211035188179
8Kelly1119591431707345
9Kim103009628444228
10Kathleen98558796818241
11Karin823366271240366
12Karen72146700283231
13Karine676442942047423
14Kristel60395618308113
15Kenny55904935528127
16Kenneth408239009884
17Katleen4073392510048
18Kimberly4005367326963
19Kathy3924291092688
20Kristien387738113036
21Khadija377612338011742
22Katia376722961146325
23Koenraad371836263854
24Kobe336733461011
25Karim319510209701205
26Katty31451441161886
27Karl294716641122161
28Karolien282027711930
29Kimberley273214781144110
30Karima272610134471266
31Kim27012452131118
32Kaat26842665109
33Karina26662425123118
34Kirsten235122534949
35Khalid23167994441073
36Kato2302228697
37Ken218020359055
38Kristine179117163441
39Katrijn16751658710
40Krista163515823023
41Katelijne158315233723
42Kristiaan157215451314
43Kristina15271197188142
44Kamiel148214491914
45Katja1479128411481
46Klaas144714131420
47Katharina1443832511100
48Kylian131238584285
49Kristin124711674040
50Kiara122195822043