Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een D
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Dirk3405333206516331
2Daniel3361012085177483777
3David3354615412145013633
4Denise207301269664271607
5Didier175724938108391795
6Dominique172815116100772088
7Danny1566614671817178
8Dominique1282941477727955
9Danielle12714405371361525
10Dimitri1013860723432634
11Delphine912832545041833
12Denis841926084872939
13Davy8132779628650
14Dylan793637403781415
15Diana73115947786578
16Diane72046030638536
17Dries714070792536
18Dieter6961659930557
19Damien66736155387671
20Daisy48913990778123
21Dany431922261936157
22Daan418241342028
23Dennis3818362012573
24Dorien379637721113
25Deborah378319851395403
26Diego359913151757527
27Dina29782031449498
28Dorine2691245220039
29Dave266125508823
30Dorian26093281981300
31DaniŤle21632531524386
32Domenico18373341335168
33Dario17951153516126
34Daphnť17301146758219
35Dorothťe15733121025236
36Debby15591539155
37Driss1551545310696
38Daniela1536465607464
39Diederik151914712028
40Dťsirť1387643633111
41Doris1347727488132
42Debbie134713151913
43Daniella1267103517062
44Donovan1230142103553
45Dora1169857191121
46Dounia1141339317485
47Donald10739637436
48Dana106283313198
49Davina91065522332
50Debora881546235100