Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een L
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Luc524944186788131814
2Louis2532613370100971859
3Laura2521312805102442164
4Liliane225771295476921931
5Linda21600185522436612
6Laurent190474027125472473
7Laurence140272096102661665
8Louise12859513261731554
9Lucien1226179223707632
10Lucienne1098358104203970
11Lucas1080749455152710
12Lisa1040971432781485
13Lucie9002221157861005
14Lisette79346932721281
15Lťa757467545850819
16Lydia751158071338366
17Laetitia729410715273950
18Ludovic711513415293481
19Lťon696051035056581
20Liesbeth677066584864
21Ludovicus668765905245
22LoÔc666010684994598
23Leo66296206909164
24Louisa655552281034293
25Lutgarde6368617314451
26Leen636362753157
27Ludo623361108736
28Lotte618761263625
29Lore6152593018735
30Lien607960401821
31Laure511518572633625
32Lieve506349725140
33Lucia493928021678459
34Lena47393889888195
35Lieven472046243462
36Lodewijk466445404876
37Lionel464110073037597
38Luca445615472396513
39Lara433624011569366
40Lorenzo407320261699348
41Lars4059386610192
42Luna40323065767200
43Lina392717091306912
44Lindsay386219581767137
45Lies369836671219
46Laurens354634803828
47Lynn3525321624762
48Lise345319931290170
49Lťopold343132661627333
50Lydie316318231124216