Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een O
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Olivier272887339162553694
2Odette755835023521535
3Olivia394714891777681
4Ocťane37752683217290
5Olga376321091105549
6Omer34502706578166
7Oscar333618791005452
8Omar276311704601133
9Ophťlie19171941611112
10Odile16663791052235
11Ornella1127162840125
12Osman1105596272237
13Oussama874234134506
14Oliver822515184123
15Owen74447922144
16Orhan658358153147
17Oswald63947614815
18Oumaima45928628145
19Octave41610626248
20Orlando39113919854
21Oriane3795026267
22Octaaf368351134
23Otto3672457844
24Othman36711948200
25Octavie36321312426
26Onur3552065990
27Oona3533301112
28Olaf3362752833
29Oliva29312214922
30Oskar2921972966
31Okan2681307167
32Othmane2688141146
33Otman2657217176
34Odilia262194608
35Octavia2602371013
36Oleg2581505850
37Oriana2559811839
38Ouarda2491213395
39Oumayma2396834137
40Oguzhan2391505138
41Oumar2327942111
42Oksana2201176736
43Ozan2201047739
44Ouafae2166841107
45Odetta21219868
46Oda210141627
47Oktay2091144649
48Ousmane2066340103
49Odilon1811373410
50Olena178994138