Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een O
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Orlane177171537
52Odiel17717430
53Odon1773013512
54Odila1751461712
55Orazio1652112519
56Oguz1651072236
57Orpha161115397
58Ona16115506
59Oana159453183
60Oxana148774625
61Ortwin12812502
62Ozlem123435228
63Oumou123272571
64Oualid120651441
65Oliwia11751957
66Ouafa117431856
67Ovidiu113261968
68Otis1119597
69Osvaldo106207016
70Ode10570305
71Onofrio10414828
72Orry10286160
73Olive101433820
74Ocťanne10087913
75Orane99107910
76Ouassima9641649
77Ole95661514
78Ouafaa88281050
79Ouahiba88342133
80Ombeline8756319
81Otmane84181452
82Olav827057
83Oger8218622
84Ottavio8218586
85Odrada828200
86Ophťlia7960636
87Onno777025
88Ouassim7649423
89Ouardia73361621
90Ozcan72351819
91Obe717000
92Orphťe6750152
93Odin6747200
94Ossama65261524
95Oumnia6427928
96Orianne6210439
97Oleksandr5941711
98Olinda5940910
99Ofelia59222017
100Olimpia58142717