Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een P
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Patrick5384835492147273629
2Philippe4534711637286205090
3Paul408082959284182798
4Pierre4073211905238125015
5Peter34443324851198760
6Patricia2628311675122572351
7Pascal233968711130851600
8Paula17127140552241831
9Pieter1707616634161281
10Pascale12683518460841415
11Pauline971126526084975
12Petrus69196628150141
13Petra63235770353200
14Philip61925666291235
15Paulette575412793998477
16Peggy5636520533992
17Patrice40914223304365
18Pol325110882033130
19Piet257424974235
20Philomena214220454750
21Pedro20591285338436
22Pietro20013261480195
23Pieter-Jan191318811418
24Paulina18361513100223
25Paolo15612751013273
26Petronella146813577437
27Paule1461218919324
28Priscilla1436614708114
29Paulien1432142084
30Paulus141413453534
31Paola1291283748260
32Perrine1224771038109
33Patrik10839976521
34Pablo1046379366301
35Piotr945440113392
36Pascaline932255573104
37Pasquale92016768073
38Prosper91574012946
39Pamela914382394138
40PhilomŤne855477264114
41Pierre-Yves8283270987
42Patrizia825151554120
43Pieterjan81580645
44Pierrette78814655290
45Pia65941615192
46Pawel61929157271
47Paulo606193139274
48Phaedra594580104
49Pepijn56555546
50Priscillia5345843838