Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een P
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Palmyre48529316626
52Phebe44043532
53Patric39826511122
54Philemon3923662614
55Philippine3747221488
56Phoebe334265609
57Patsy32431644
58Pavel3191636393
59Pierrot29113912923
60Patryk28613623127
61Prescillia2782223224
62Panagiotis2528754111
63Pinar2521544850
64Pim24923847
65Pierrick2473018037
66Patriek24423932
67Pasqualina2383518122
68Piero2304414838
69Pierre-Alexandre2192517321
70Prisca218848549
71Patrycja2169216108
72Pierina2162816820
73Pilar201716961
74Przemyslaw196981781
75Philipp1884410836
76Paloma186478554
77Patrizio1853113816
78Paulin1792213225
79Petru177503394
80Perihan171973935
81Pierre-Olivier167613427
82Pierre-FranÁois160812626
83Pierre-Louis1601112425
84Pelagia1581301711
85Pierre-Henri1581912118
86Pierre-Emmanuel1541011925
87Pietra15361407
88Polydoor15214830
89Prince150861846
90Palmer14814340
91Preben14313903
92Palma142379015
93Pauwel13913720
94Paco13868619
95Philibert135784017
96Pťnťlope133867634
97Paraskevi131283568
98Pina130219811
99Pierre-Antoine12999921
100Per129552054