Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een U
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Urbain1769156716339
2Ursula117859948594
3Ugo8585473965
4Ulrike6635278452
5Umberto4438329565
6Ulrich43122115654
7Ugur3602007783
8Urszula34113651154
9Ulysse2643715968
10Ute2261017451
11Umut2161305234
12Uwe155865118
13Urbaan14914620
14Udo14678608
15Ulrik145122158
16Umit131503645
17Ufuk125742922
18Ulla118711631
19Ulric11734758
20Urbanus10910700
21Ummahan10057538
22Uma9880711
23Uschi989340
24Umar73391816
25Ursule59142916
26Usman5636515
27Ulf50191021
28Uta48231015
29Uriel47152211
30Ulas4730611
31Ulrick465392
32Unal4321166
33Una4019318
34Ulrika3720512
35Usha362754
36Ubaldo364284
37Urbanie353320
38Utku322255
39Uzma279513
40Uri231309
41UlkŁ231058
42Ummuhan239212
43Urbania232300
44Urielle22976
45Ursel224126
46Ulviye211236
47Ulricke212100
48Umer211227
49Urbano192107
50Ursmar196120