Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een B
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Bart2985529393212250
2Brigitte20214936291461706
3Bernard196215261125551805
4Bruno15517699069481579
5Bernadette1361637089013895
6Benjamin13601496573891247
7Bert904389244079
8Bram844383314171
9Bťatrice819219026170923
10Barbara8060455723361167
11BenoÓt703015835341775
12Benny573456126953
13Bertha518939541040195
14Ben50654791143131
15Bryan436315462448369
16BjŲrn412939919939
17Brecht404440141218
18Bťnťdicte39314452956530
19Bjorn390038333532
20Britt389438591718
21Brent359535651713
22Betty34842521789174
23Bertrand33959202142333
24Bianca32642785346133
25Bilal29079534351519
26Brenda2855235840691
27Bastien24521472128177
28Baptiste24022861923193
29Berthe22412551690296
30Brian21631579427157
31Brahim2118887478753
32Bo205020211019
33Boris2031776996259
34Blanche1979997818164
35Beatrijs191118473529
36Brigitta1760162310631
37Brandon1716511110897
38Birgit1693140020885
39Bieke1579156874
40Bob150814265230
41Baudouin1355274889192
42Bouchra1275368252655
43Belinda125282934974
44Beatrix1150103210432
45Boudewijn8768451912
46Brice856117610129
47Basile848200493155
48Bťrťnice84524252182
49Bas82781557
50Bavo77676349