Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een J
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Jean9021131374489849853
2Jan47168450889431137
3Johan34628314712544613
4Jacques3432910691196973941
5Jacqueline3306713833155133721
6Joseph3299119055120591877
7Jozef3164330756470417
8Jeannine2761614013113832220
9Julie2502111343114062272
10Julien243368290139962050
11Jeanne19901820393232375
12Jonathan16165511193751679
13Josť13193424370171933
14Joanna1298111509624848
15Jean-Pierre12868431374471108
16Julia1222786912559977
17Jessica11569455758251187
18Jonas1096310097660206
19Jeroen109081072165122
20Josiane1075828026957999
21Jenny987874322048398
22Jules944742434638566
23Jean-Marie914416376931576
24Joris86047991471142
25Juliette817934423884853
26Jens817180188172
27JťrŰme79617796405777
28Jean-Claude780410616100643
29JoŽlle7776123655391001
30Joannes7629744610083
31Jolien752474932011
32Jennifer750520344607864
33Jeanine748840962816576
34John747148841832755
35Justine739924114625363
36Josette719914045351444
37Josťe689740582437402
38Johnny660047591603238
39Josephus656964903841
40Jelle652464712231
41JoŽl622418263958440
42Jean-FranÁois61973355258604
43Jurgen606359615844
44Johannes59665395405166
45Josephina5883565713096
46Johanna579142881146357
47Jean-Luc57465594808379
48Joke573756761942
49Jana54295113184132
50Jimmy535435071571276