Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een J
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Jťrťmy52259504369517
52Jasper503349842722
53Jean-Paul477715792788410
54Jean-Marc47243913962371
55Joeri453444752930
56Jason444618482338260
57Jordan43074983590219
58Jocelyne42814173611253
59Josťphine426829942717614
60Julienne42443072881291
61Jordy4100373132247
62Josť39922799972221
63Joachim391525151161239
64JŁrgen3432313424256
65Joyce3339298126098
66Jean-Louis32303602532338
67Jade322017341247239
68Jill3188303710249
69Jo315230992231
70Jef308530382027
71Judith30751968785322
72Johny2998277917544
73Josepha2964279111855
74Jean-Michel29461892516241
75Jacobus286627685642
76Jos285227775124
77Jarne2802279372
78Jeannette27132238314161
79Juan2539814970755
80Juliana25112047306158
81Janine24888561332300
82Jean-Philippe23832411887255
83Jeffrey2370213117762
84Joost231922482843
85Justin22896261542121
86Jaak224821465745
87James19961161489346
88Jamila1992681406905
89Jamal1931756319856
90Jochen192818575021
91Jean-Jacques19182281449241
92Joren1894188626
93Janne189118631612
94Julian1663485937241
95Jacky162374980965
96Jarno14721435343
97Jessy1471120321355
98Julius146113545057
99Jessie1445127013243
100Jean-Christophe14451201122203