Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een E
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Eric3563117406155892636
2Eddy21986182663291429
3Elisabeth194241226654161742
4Els1781817565123130
5Etienne1492499394227758
6Erik1353012730458342
7Emma1339689893606801
8Ellen1189811562165171
9Emilie11821257180691181
10Eva1105970533078928
11Elise1092555864511828
12Emile940636594989758
13Elisa894052012922817
14Elke8717840521993
15Emmanuel8346251246731161
16Eline76136808692113
17Erwin72966595570131
18Elza69546509285160
19Eliane691026633364883
20Elodie69077715517619
21Emiel630861558073
22Evelyne591222913079542
23Erna5441511924973
24Eveline539038391277274
25Edith525328012055397
26Evelien506650341121
27Eduard47544489140125
28Esther47373394910433
29Elena446620771451938
30Edouard431414912163660
31Edmond396422721371321
32Elien38503835105
33Evy377536469435
34Evi360835563319
35Estelle33356682222445
36Elias33102526360424
37El329411516901453
38Erika32432090943210
39Edgard29181910891117
40Emmanuelle29013242053524
41Elsa27241429967328
42Emily25132007345161
43Edward24742097212165
44Edwin24651974370121
45Emilienne24601718531211
46Ernest23931202989202
47Emilia23541090952312
48EugŤne22909401138212
49Ella22512019124108
50Emeline20071541748105