Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een A
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
1Andrť4924824702212753271
2Anne4179315343209655485
3Anna366912596975203202
4Alain336968669213053722
5Ann2619125187612392
6Annie252091598480191206
7Albert202361149775431196
8Antoine15246491886651663
9Annick1430890284644636
10Alexandre13580162396382319
11Anne-Marie1290358796202822
12Alice12488614749011440
13Anita1226196682116477
14Aurťlie11446175383291364
15Arlette1130952835150876
16Agnes11288106043659707
17Arthur1096354414613909
18Alfons1059310314166113
19Anthony1056034856141934
20Arnaud10506173475191253
21Andrťe10228108279361210
22An10097990968120
23Anja9240890723499
24Annelies873986165172
25Andy841066221590198
26Ahmed8210300715043699
27Alexander81467018584544
28Antonio7722173246031387
29Audrey745911915364904
30Aline745628014030625
31Anny74126235938239
32Adrien736311045537722
33Ali7330322816652437
34Alexandra7104230535051294
35AnaÔs662515834397645
36Astrid629344021502389
37Alex612941811570378
38Amťlie608817043891493
39Angela587530252301549
40Axel585026052740505
41Amber581457483927
42Arne574156583845
43Aurore55623084618636
44Armand540030192042339
45Angťlique539711634454320
46Amandine53294834405441
47Andreas51244382489253
48Alexis487710063042829
49Angelo479817232693382
50Andrea47133825605359