Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een N
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Norah69036228345
52Naziha67924999331
53Nour675201134340
54Nabila673209117347
55Natasha64444811581
56Nore62662320
57Nell60421534544
58Nelson593213233147
59Niki5895282734
60Naoual58926092237
61NathanaŽl5756243776
62Niko5194395030
63Nada50119091220
64Nienke47847205
65Nadja47233310633
66Nona472456610
67Nel464445118
68Niel464441158
69Nino46126915042
70NoŽla45829814812
71Nicolle45331212219
72Natan44927913337
73Nordin44226756119
74Nadir43916599175
75Nordine43792131214
76Nena41440185
77Nic40339742
78NaÔm397109156162
79Nassira39518073142
80Niek39338724
81Nelle3802916524
82Noam3736624760
83Nathalia3723053928
84Nikolaos36812488156
85Nette36636330
86Nigel3632865819
87Noortje36135802
88Neil3512017773
89Nand35134920
90Najib34111369159
91Nikolaas33632628
92Najoua33211345174
93Najim32712262143
94Niki31530960
95Nuray3121767165
96Nour30411477113
97Nisa2942096421
98Nurcan2871546865
99Nanou286267811
100Nuno28612155110