Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een R
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Rťmy16805351419109
52Renaat165916162122
53Rosita1631144715034
54Rolande1526447957122
55Rani14551433157
56Romy1399116720131
57Reinhilde136013241818
58Rťgis13511291083139
59Roy133412187937
60Roeland124712121421
61Rabia1191557195439
62Ramazan1187661213313
63Robrecht115811321214
64Rahma1133342161630
65Rina111983323650
66Rogier109910473616
67Romina109261044339
68Rachelle105266334346
69Renata1036648178210
70Roos10181001413
71Ricardo1018422308288
72Rosine1017525385107
73Rosario1017116787114
74Rudiger1001977204
75Roman994437386171
76Roza9728676144
77Renate96854335966
78Rosaria925103707115
79Renzo89870816723
80Renatus8908651312
81Renilda880864106
82Ralph86651728267
83Robertus8307902020
84Romuald8007066961
85Rodolphe78495532157
86Rika7827511516
87Roseline78214954390
88Rosina77440332447
89Raymonda7717431711
90Randy75151719836
91Rayane732221162349
92Reginald69958422055
93Roxanne69048016545
94Renilde6715956016
95Renato67015844270
96Rocco65519539565
97Reda651219121311
98Redouane642179128335
99Ruddy62630430616
100Rosetta61725433429