Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een T
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Touria639173118348
52Tracy62618837761
53Tinneke61561300
54Theodora6024826161
55Thalia57841512835
56Timothťe5524241892
57Tara53535611762
58Tibe51351002
59Tiago498160160178
60Tugba490282101107
61Tiziano48016329324
62ThaÔs47427416238
63Tilly46845396
64Thor44643835
65Timon4454032715
66Toni43417721344
67Thibeau41941440
68Tiny41840963
69Tanya3992589348
70Terry38813121938
71Tťo3754234920
72Taoufik36412582157
73Tarek35710079178
74Timťo3351829423
75Thťa33420526825
76Tino333281457
77Tonia321263508
78Toby317297128
79Talia31316110250
80Tadeusz3011139395
81Taha29212150121
82ThťrŤsa2801508645
83Tatyana2771826134
84Tiebe27527220
85Tommaso2724417949
86Terence27010013238
87Tahar267779991
88Tolga2551266465
89Tiemen25225100
90Tuba2401475835
91Tamimount23610233101
92Taner2351235755
93Terry2311764312
94Thibau231208203
95Trees22922700
96Tiana227196256
97Talitha22722420
98Tahir2271044479
99TŁlay2251305045
100Tiphaine2231416742