Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een W
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Winny16615565
52Widad155362693
53Waltraud153598014
54Wieslawa153623259
55Winand147114320
56Waldo14512898
57WalthŤre138231150
58Weronika138412572
59Wendy135113202
60Wafaa131382766
61Wassima126401868
62Wai12611547
63Wael122532247
64Wissam114373344
65Wladyslaw112424723
66Winfried11179302
67Wahiba110352154
68Warren107376010
69Wei101412931
70Winter989422
71Wissam95421538
72Wenke939020
73Wiktor90421236
74Wai887837
75Wenda877962
76Willij878500
77Wei82401923
78WaÔl81381043
79Winifred8164116
80Windy7860170
81Witold7832937
82Wieland777600
83Walburga7429405
84Winde747400
85Wauter726903
86Wing7260210
87Willeke727200
88Winston7046168
89Wladimir69322710
90Waltherus696800
91Williams67134113
92Wally676223
93Wayne66352110
94Willibrordus635903
95Willy635940
96Wahid62301220
97Wyatt6116432
98Wodan605820
99Willem-Jan585700
100Wendi574755