Hť wat?! Zo wil ik niet heten!!
Voornamen Lijst
lijst van alle jongens- en meisjesnamen
(+75.000 voornamen)
Voornamen Zoeker:
Deze voornamen-databank bevat meer dan 75.000 jongens- en meisjesnamen. Geef 0,1 of meerdere beginletters, en kies de gewenste lijst (alfabetisch, volgens populariteit in Vlaanderen, WalloniŽ, Brussel of gans BelgiŽ).
Geef beginletter(s)(optioneel)
Sorteer voornamen op

Voornamen met een Z
#GeslachtVoornaamAantal in BelgiŽAantal in VlaanderenAantal in WalloniŽAantal in Brussel
51Zsuzsanna116403343
52Zouhir116392255
53Zia10634648
54Zacharia105322647
55ZaÔna105493427
56Zarah10386116
57Zeinab101321653
58ZŁleyha100721513
59Zonder1009900
60Zayd95251654
61Zarema9456335
62Zekeriya94522913
63Ziyad91361936
64Zayneb90291348
65Zena89661211
66Zico888530
67Zahide8147259
68Zeb787600
69Zaneta7753321
70Zarife77381425
71Zťnon75325822
72Ziya75411816
73Zinedine73461611
74Zalina7351193
75Zoubir72211932
76Zakariae71161342
77Zias717100
78Zhour70271231
79Ziva696423
80Zazie69104415
81Zinab68261131
82Zygmunt66192819
83Zarina6641178
84Zeineb66191037
85Zakarya60151431
86Zsolt5829920
87Zolikha5820335
88Zeljko57331113
89Zaki57231321
90Zine56191522
91Zeynel56291611
92Zoya55242110
93ZŲhre54261711
94Zouhra52211120
95Zoi52251116
96Zanna514920
97Zobida5017825
98ZŁmra494153
99Zvi494800
100Zain4924619